Skupinová cvičení

Rozčleněna dle konceptu cvičení, probíhá v tělocvičně REHARMONU, maximální počet klientů 8-10, délka jedné lekce je 50 minut. 

Cvičení pro těhotné ženy

Cvičení je určeno pro těhotné ženy, doporučený začátek je od 12. – 16. týdne těhotenství, pokud nemá žena zdravotní komplikace a po poradě s ošetřujícím gynekologem může docházet na cvičení až do porodu. 

Čtvrtek 15.30 – 16.30

Smsystém

Smsystém je koncept cvičení MUDr. Smíška, ve kterém je využíváno tahu pružného lana. Metoda je určena pro děti, ženy i muže všech věkových kategorií. Hlavní indikací cvičení jsou bolesti zad, výhřezy meziobratlových plotének, skolioza, problémy v oblasti kyčelních, kolenních a ramenních kloubů, plochonoží. do skupin je nutno se předem registrovat, jsou rozděleny dle pokročilosti

Pondělí 16:00-17:00

Středa 14:30-15:30

Středa 15:30-16:30

Středa 16:30-17:30

Cvičení rodičů s dětmi

Do kurzů je možno se připojit kdykoliv pokud máme volné místo.

Více informací najdete zde.

Pillates Medical

Cvičení dle konceptu Pilates Medical = Kombinace Pilatesova cvičení s prvky moderní rehabilitační medicíny. Je tudíš vhodné pro zlepšování kondice a formování postavy a stejně tak pro pacienty s problémy v oblasti pohybového aparátu, inkontinencí, prevence vzniku obtíží v oblasti pohybového aparátu, kompenzace jednotvárného pracovního zatížení

Úterý 15:00-16:00

Úterý 16:00-17:00

Zdravotní cvičení pro seniory

Cvičení určené pro ženy i muže v důchodovém věku. Cvičení zaměřené na tělesné změny spojené se stárnutím organismu. Poradíme Vám a prakticky naučíme kvalitní a šetrné cvičení určené přímo pro Vás. Pravidelným cvičením můžete předejít mnoha potížím, větším bolestem a zůstat déle v tělesné kondici. Upřímně toto cvičení seniorům doporučuji. Z našich zkušeností vyplývá, že některé cviky, které lidé pravidelně provádějí nejsou přínosné ba někdy spíše naopak. Na lekcích Vás navedeme a opravíme ke správnému provádění cvičení. 

Pondělí 8:00-9:00

Cvičení pro ženy

Cvičení je určeno pro ženy, které mají za sebou klasický porod nebo porod císařským řezem, pro ženy s oslabením, inkontinencí a dalšími urologickými a gynekologickými diagnozami. Vhodný začátek cvičení je nejdřïve po ukončení šestinedělí. Toto cvičení bude zaměřeno především na problémy v oblasti jizev, pánevního dna, břišního svalstva, zmírňování bolestí v oblasti pohybového aparátu vzniklých během těhotenství, návrat do sportovního života po porodu.

Lekce budou vždy přizpůsobeny složení klientek

V případě větších problémů zvážíme před vstupem do skupinového cvičení individuální návštěvu

Úterý 17:00-18:00

Cvičení Joga

Tyto lekce jsou určeny pro všechny, kteří mají zájem o relaxaci těla i mysli, na lekcích své tělo krásně protáhnete a zpevníte a naučíte se jak jej používat v běžném životě. Cvičení je vhodné jako kompenzace jednostranné pracovní zátěže či sportovní aktivity. 

Čtvrtek 16:30-18:00

Čtvrtek 18:00-19:30