Nabízené služby

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy v hodnotě 300, 500, 700, 1000, 2000 Kč - Poukaz lze využít na jakékoli služby dle výběru obdarovaného.

Dále v nabídce poukazy na konkrétní proceduru bez uvedení ceny poukazu. 

Platnost poukazu je 6-12 měsíců

Individuální léčebná fyzioterapie

Určena pro klienty s poruchami v oblasti pohybového ústrojí. Zahrnuje diagnostiku, komplexní poradenství a léčbu konkrétního problému prostřednictvím měkkých a mobilizačních technik, aktivního cvičení dle vhodného konceptu, nácvik autoterapie, zaučení do ergonomie práce, doporučení dalších vhodných procedur. Možnost také sportovnního poradenství.

NOVĚ - V CENĚ FYZIOTERAPIE ZDARMA OŠETŘENÍ NEJNOVĚJŠÍM REBOXOVÝM PŘÍSTROJEM - REBOX FYZIO 3 (SAMOZŘEJMĚ POKUD JE TATO PROCEDURA PRO VÁS VHODNÁ - DLE DOMLUVY)

NOVĚ - POKUD PŘI TÉTO TERAPII VYUŽÍVÁME APLIKACI KINEZIOTAPU, CENA JE POUZE 1 KČ ZA CM PÁSKY (NEÚČTUJEME VÁM POPLATEK ZA APLIKACI)

Individuální léčebná fyzioterapie v domácím prostředí

Rehabilitace aplikovaná v domácím prostředí klienta z důvodu snížené mobility, nácvik soběstačnosti, zlepšování pohybové kondice. Možnost docházení fyzioterapeuta za klienty hospitalizovanými v Hospicu Citadela Valašské Meziříčí, domě sociálních služeb, domově pro seniory, nemocnici Valašské Meziříčí (po doluvě s ošetřujícím personálem) nebo přímo v domácím prostředí klienta. Jsme schopni zajistit fyzioterapii v domácím prostředí klentů pro oblast Valašské Meziříčí a částečně oblast Vsetína. 

Skupinová cvičení

Rozčleněna dle problematiky, probíhá v tělocvičně REHARMONU, maximální počet klientů 8-10, délka jedné lekce je 50 minut. 

Cvičení pro těhotné ženy

Cvičení je určeno pro těhotné ženy, doporučený začátek je od 12. - 16. týdne těhotenství, pokud nemá žena zdravotní komplikace a po poradě s ošetřujícím gynekologem může docházet na cvičení až do porodu. Cvičení v těhotenství je doporučováno z mnoha důvodů: udržení fyzické kondice, prevence bolestí zad, prevence křečí a otoků nohou, hemeroidů, prevence inkontinence moči, prevence nadměrného přírůstku hmotnosti během těhotenství a snadnější návrat k původní hmotnosti po porodu, snadnější průběh porodu.

Těšit se můžete na lehký strečink, dechová cvičení, cévní gymnastiku, aktivaci a relaxaci svalstva pánevního dna, nácvik správného držení těla, posilování svalstva končetin a trupu s ohledem na těhotenství, kondiční cvičení v různých polohách s využitím rehabilitačních pomůcek: velkých míčů, overballů, pružných lan, pilatesových kruhů. Řešení Vašich individuálních problémů a dotazů.

Čtvrtek 15.30 - 16.30

Smsystém

Smsystém je koncept cvičení MUDr. Smíška, ve kterém je využíváno tahu pružného lana. Metoda je určena pro děti, ženy i muže všech věkových kategorií. Hlavní indikací cvičení jsou bolesti zad, výhřezy meziobratlových plotének, skolioza, problémy v oblasti kyčelních, kolenních a ramenních kloubů, plochonoží

Pondělí 16.00 - 17.00

Pondělí 17.00 - 18.00

Středa 14.30 - 15.30

Středa 15.30 - 16.30

Středa 16.30 - 17.30 

Cvičení rodičů s dětmi

Viz záložka cvičení dětí

Do kurzů je možno se připojit kdykoliv pokud máme volné místo

Pillates Medical

Cvičení dle konceptu Pilates Medical = Kombinace Pilatesova cvičení s prvky moderní rehabilitační medicíny. Je tudíš vhodné pro zlepšování kondice a formování postavy a stejně tak pro pacienty s problémy v oblasti pohybového aparátu, inkontinencí, prevence vzniku obtíží v oblasti pohybového aparátu, kompenzace jednotvárného pracovního zatížení

Úterý: 15.00 - 16.00

Úterý: 16.00 - 17.00

Středa: 17.45 - 18.45

Zdravotní cvičení pro seniory

Cvičení určené pro ženy i muže v důchodovém věku. Cvičení zaměřené na tělesné změny spojené se stárnutím organismu. Poradíme Vám a prakticky naučíme kvalitní a šetrné cvičení určené přímo pro Vás. Pravidelným cvičením můžete předejít mnoha potížím, větším bolestem a zůstat déle v tělesné kondici. Upřímně toto cvičení seniorům doporučuji. Z našich zkušeností vyplývá, že některé cviky, které lidé pravidelně provádějí nejsou přínosné ba někdy spíše naopak. Na lekcích Vás navedeme a opravíme ke správnému provádění cvičení. 

Pondělí 11.00 - 12.00

Cvičení pro ženy po porodu

Cvičení je určeno pro ženy, které mají za sebou klasický porod nebo porod císařským řezem. Vhodný začátek cvičení je nejdřïve po ukončení šestinedělí. Toto cvičení bude zaměřeno především na problémy v oblasti jizev, pánevního dna, břišního svalstva, zmírňování bolestí v oblasti pohybového aparátu vzniklých během těhotenství, návrat do sportovního života po porodu.

Lekce budou vždy přizpůsobeny složení klientek

V případě větších problémů zvážíme před vstupem do skupinového cvičení individuální návštěvu

Úterky 17.00 - 18.00

Cvičení Joga

Tyto lekce jsou určeny pro všehny, kteří mají zájem o relaxaci těla i mysli, na lekcích své tělo krásně protáhnete a naučíte se jak jej používat v běžném životě. Cvičení je vhodné jako kompenzace jednostranné pracovní zátěže či sportovní aktivity. 

Čtvrtky 16.30 - 18.00

Čtvrtek 18.00 - 19.30

 

Laseroterapie

Terapie laserem má výborný efekt, působí zmírnění bolestí, má protizánětlivé účinky, zlepšuje mikrocirkulaci, povzbuzuje imunitu, podporuje a urychluje hojení tkání. Nejedná se o kosmetický přístroj, ale přístroj terapeutický využívaný v mnoha klinických oborech (ortopedie, neurologie, dermatologie, chirurgie a další).

Hlavními indikacemi pro ošetření laserem jsou:

  • bolesti zad, kloubů a svalů
  • artritida, artroza, poúrazové stavy
  • hematomy, dekubity, poruchy hojení
  • špatně se hojící jizvy, srůsty, kožní defekty
  • úponové bolesti (tenisový loket, golfový loket...), patní ostruha, karpální tunel, dupuytrenova kontraktura

Elektroléčba a Ultrazvuk

Tato léčba zahrnuje zvolení vhodného programu elektroléčby a ultrazvuku individuálně pro konkrétní problém.

Elektroléčba a ultrazvuk jsou vhodné při:

  • bolestech krční páteře a hlavy
  • bolestech zad, chronických nebo akutních
  • bolestivých přetížení svalů a šlach
  • akutní ošetření po úrazech
  • zlepšení komplikací při nemocech pohybového aparátu

Rebox Fyzio 3

 

Aplikace kineziotapu

Kineziotaping je metoda využívající tahů pružných pásek, které jsou aplikovány na tělo klienta. Aplikace je vhodná při funkčních poruchách, onemocněních a bolestech pohybového aparátu, využívá se také v terapii sportovců. Možná imobilizace pohybového segmentu po úrazech, uvědomění si správného držení problémové oblasti těla, relaxace přetíženého svalstva, aktivace svalstva oslabeného, preventivní aplikace před rizikovým sportovním výkonem.

Klasická masáž, sportovní masáž

Celková klasická masáž o délce 60 nebo 90 minut. Částečná masáž zaměřená na problematickou oblast o délce 30 nebo 60 minut.

Kontaktní informace

REHARMON, Soukromá fyzioterapie Bc. Lucie Machová
U Abácie 129
Valašské Meziříčí
75701
Česká republika
IČ:
02613271
DIČ
CZ8952076265
Bankovní spojení: 670100-2209186052/6210 - při platbě převodem uveďte prosím do zprávy pro příjemce jméno, na které byla návštěva rezervována.